Menu
Your Cart

Yardım ve Destek Konuları

Bu kategoride eticaretten E-Ticaret ve Entegrasyon panelinin kullanımı ile ilgili içerik ve dökümanları bulacaksınız.

Doe John
Yeni Siparişler Yeni Siparişler alanında e-ticaret sitenizden ve pazaryerlerindeki mağazalarınızdan gelen son siparişleri görebilirsiniz. İlgili alanda yer alan Platform alanında siparişinizin hangi pazaryerinden geldiği renkli olarak gösterilmektedir. Gelen siparişe ait detayları görebilir ..
Doe John
Hediye Çekleri E-Ticaret siteniz için hediye çekleri oluşturup hızlı bir şekilde yeni müşteriler kazanabilirsiniz. E-Ticaret ve Pazaryerlerinden almış olduğunuz siparişlerde müşterilerinize SMS ile hediye çeki kodunu gönderebilir ve e-ticaret sitenizden aldığınız siparişleri bu sayede arttır..
Doe John
Sıkça Sorulan Sorular Sıkça sorulan sorular sayfasında müşterilerinize en çok merak ettikleri ve sordukları konular üzerine soru-cevap hazırlayabilir ve müşteri hizmetlerinizin yaşayacağı yoğunluğu azaltabilirsiniz. Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi yeni soru eklemek için Yeni Soru butonuna..
Doe John
Üye Yönetimi Üye Yönetimi sayfasında e-ticaret sitenize üye olan müşterileri görebilir ve müşterilere ait bilgileri düzenleyebilirsiniz. Listede yer alan üyelerin sağ kısımlarındaki göz butonuna tıklayarak açılan ekran üzerinden üyelere ait verileri düzenleyebilirsiniz. Müşteri Verilerini Dışa..
Doe John
Pazaryeri Entegrasyonları İlgili ekranda yer alan N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Trendyol ve diğer eklenecek olan yeni pazaryerlerine ait mağazalarınız için almış olduğunuz API bilgilerini bu ekranda ilgili pazaryerini seçerek karşınıza gelecek olan kutulara sahip olduğunuz verileri..
Doe John
e-Fatura / Fatura / Fiş / Kargo Şablon Tasarımları e-FATURA ŞABLONUTasarım > Fatura / Fiş Tasarımları menüsüne giriniz; Açılan sayfada e-Fatura Şablonu seçeneğini seçiniz.  Açılan ekran üzerinden e-fatura şablonunuza ait gerek duyulan tüm özelleştirmeleri sağlayabilirsiniz.FATURA ŞABLONU Tasa..
Doe John
Video Dökümanı ..
Doe John
Seo Etiketleri ve Domain Doğrulama Domain Onay İşlemleri; Eğer sitenize 3. parti özellik veya sitenizi Google Webmaster Tools (Site Yöneticisi) ve benzeri sistemlere eklemek istiyorsanız ve domain adresinin sahipliğini onaylamanız gerekiyorsa lütfen tüm sistemlerde yer alan; META Etiketi / ..
Doe John
Döküman Örnek Kodlar PHP ile hazırlanmış örnek web servis kodlarını inceleyebilirsiniz. İlgili kodları buraya tıklayarak indirebilirsiniz. ..
Doe John
Ürün Yönetimi Ürün Yönetimi sayfasında e-ticaret sitenizde yer alan bütün ürünleri görebilir ve filtreleme seçenekleri ile filtreleyerek belirli ürün grupları üzerinde toplu seçim yaparak işlemlerle yapabilirsiniz. Yeni Ürün Ekleme  Yönetim Paneli > Ürünler > Ürün Yönetimi sayfasında Yeni Ü..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)